Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete

Nagyvállalati megoldások kis- és középvállalkozások számára!

Stratégiai együttműködés, ingyenes felmérés

Stratégiai együttműködés, ingyenes felmérés
Az Örkényi Takarékszövetkezet és a Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete megállapodott egy stratégiai együttműködésben, aminek keretében kedvező hitellehetőségekkel fog a Takarékszövetkezet segíteni az egyesületünket alkotó kis- és középvállalkozásoknak.

Tisztelt Partnereink!

Az Örkényi Takarékszövetkezet és a Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete megállapodott egy stratégiai együttműködésben, aminek keretében kedvező hitellehetőségekkel fog a Takarékszövetkezet segíteni az egyesületünket alkotó kis- és középvállalkozásoknak.

Az elképzelés egyszerű:

  • Meglévő hitelek kiváltása egy kedvezőbb konstrukcióra.
  • Új tervezett beruházások finanszírozása.
  • Új forgóeszköz-igények kielégítése.
  • Döntéshozatal támogatás.

Igény esetén a Takarékszövetkezet értékesítési munkatársa egy személyes megbeszélés alkalmával részletesen felméri és kielemzi, hogy tudnak-e az egyesületi tagjaink számára a jelenleginél kedvezőbb hitelajánlatot tenni, természetesen olyan formában, hogy a tagjaink ezt összegszerűen, forintosítva láthassák, hogy hozzávetőlegesen mennyit tudnak megtakarítani a Takarékszövetkezet termékének a választásával.

A Takarékszövetkezet kötelezettséget vállalt arra, hogy a lehető legrugalmasabban próbálja kezelni a felmerülő tagi igényeket, és kiemelt fontosságúnak tartja, hogy a hiteligényeket a lehetőségekhez képest gyorsan és minél kedvezőbb kondíciókkal kielégítse.

Érdekli Önt, hogy mennyit tudna megtakarítani egy régebbi hitel kiváltásával?

Elégedett a jelenlegi vállalati hitelével?
Érdemes lenne megvizsgálni, hogy egy kedvezőbbet találjunk?
Esetleg tervez Ön beruházást vagy fejlesztést mostanában?

Kérjen ingyenes felmérést!
A Takarékszövetkezet a lehetőségekhez képest a legkedvezőbben kialakított hitel ajánlatokat kínálja a tagjaink részére.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérjük küldjön egy emailt az info@mkkve.hu email címünkre, és igényelje a Takarékszövetkezet ingyenes felmérését.

Tisztelettel:

Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete