Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete

Nagyvállalati megoldások kis- és középvállalkozások számára!

Az MKKVE a következő szintre lépett

Az MKKVE a következő szintre lépett
A Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete folyamatosan fejlődik és a következő szintre lépett, így még színvonalasabb kedvezményeket biztosítunk a tagjaink számára. A weboldalunk teljesen megújult, újabb üzleti lehetőségeket, kedvezményeket, és szélesebb kapcsolatrendszert nyújtunk a tagjaink számára, mint valaha.

A Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesülete folyamatosan fejlődik és a következő szintre lépett, így még színvonalasabb kedvezményeket biztosítunk a tagjaink számára. A weboldalunk teljesen megújult, újabb üzleti lehetőségeket, kedvezményeket, és szélesebb kapcsolatrendszert nyújtunk a tagjaink számára, mint valaha.

KAPCSOLATOKAT ÉPÍTHET!
BARÁTOKAT, ÜZLETEKET SZEREZHET!

ZÁRT ÜZLETI FACEBOOK CSOPORT

Létrehoztuk a Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesületének zárt üzleti Facebook csoportját, ahol a nap 24 órájában elérheti a cégvezetőket. A csoporton belül lehetőséget biztosítunk arra, hogy a cégvezetők bemutathassák cégüket, termékeiket, szolgáltatásaikat, valamint üzleti kapcsolatokat építhessenek. Ezzel a zárt közösséggel az a célunk, hogy több érdeklődőt, vásárlót és megrendelést szerezzenek az egyesületünk tagjai. Most könnyedén csatlakozhat zárt Facebook csoportunkba itt.


MKKVE LOGÓ HASZNÁLATI LEHETŐSÉG

 

Mkkve logó használata

 

Potenciális ügyfelei jobban megbíznak Önben. Minden kedves egyesületi tagunk kérvényezheti az MKKVE logó használatát weboldalán, arculati anyagaiban, így ügyfelei jobban megbíznak Önben.

Kérjük, hogy logónk használati szándékát jelezze a  email címünkön.


WEBSHOP

Webshopunk elindult, ezzel is gyorsítva a mobiltelefon készülékek kiszolgálásának folymatát. Egyesületünk tagjai a készülékrendelésiket a webshopunkon keresztül is tudják intézni, az előre beállított egyesületi árkedvezményekkel. gramophone.hu


„Minden cég hoz valami rendkívülit ebbe a világba és mi segítjük azt kiteljesedni.”

Egy dinamikusan fejlődő üzleti közösség része lett a Magyarországi Kis- és Középvállalkozások Egyesületének tagjaként. KEDVEZMÉNYEK, FEJLŐDÉS, ÜZLET, KÖZÖSSÉG!

Vegye igénybe kedvezményeinket, üzleteljen, fejlődjön, győzzön le minden akadályt velünk együtt közösen! Mert együtt könnyebb! Ez az MKKVE tagság óriási értéke!